Usługi rachunkowe w centrum Warszawy – Kontakt

Ze względu na ilość zagadnień podatkowych samodzielne prowadzenie księgowości nie należy do najprostszych rzeczy. Dzięki AKRO – biurowi rachunkowemu w centrum Warszawy – mogą Państwo powierzyć prowadzenie księgowości naszym doświadczonym specjalistom, aby w spokoju zająć się innymi aspektami prowadzenia działalności gospodarczej.

Jeżeli zależy Państwu na oszczędności pracy oraz czasu i szukają solidnego biura rachunkowego oraz dobrego księgowego w Warszawie, zapraszamy do kontaktu – poniżej znajdują się wszelkie dane teleadresowe.

Biuro Rachunkowe AKRO s.c.

ul. Nowogrodzka 49 00-695 Warszawa Mazowieckie
Telefon: 22 502 31 62
Fax. 22 502 31 63

E-mail: akro@akro.waw.pl

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.akro.waw.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BIURO RACHUNKOWE AKRO S.C. JOANNA BOGUŚ, HANNA SZCZEPANIAK, ANNA SADOWSKA, 00-695 Warszawa, Nowogrodzka 49, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem bbogus@akro.waw.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek informacyjny